صفحه اصلی » اخبار مجلس » اخبار کمیسیون ها
450827 1398/09/25
0.0 (0)

در نشست امروز کمیسیون عمران صورت گرفت:

بررسی اعتبارات وزارتخانه ها در بودجه 99

کمیسیون عمران مجلس با حضور وزرای راه و نیرو با هدف بررسی اعتبارات این وزارتخانه ها در لایحه بودجه سال ۹۹ برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجلس شورای اسلامی، نشست امروز دوشنبه (25 آذر ماه) کمیسیون عمران مجلس با حضور اسلامی وزیر راه و شهرسازی با هدف بررسی اعتبارات عمرانی کشور در لایحه بودجه سال 99 برگزار شد و در این نشست اسلامی گزارشی را درباره وضعیت اعتبارات عمرانی به ویژه حوزه حمل و نقل ارائه کرد.

بر اساس گزارش ارائه شده، اعتبارات حمل و نقل کشور در لایحه بودجه سال 99 بیش از 40 درصد افزایش پیدا کرده است که این مسئله قطعا موجب بهبود وضعیت حمل و نقل می شود.

همچنین اردکانیان وزیر نیرو با حضور در نشست امروز کمیسیون عمران مجلس، گزارشی را درباره وضعیت اعتبارات این وزارتخانه به ویژه بخش آب و فاضلاب و پروژه های مرتبط در لایحه بودجه سال 99 از جمله موضوع پروژه انتقال آب روستایی ارائه کرد.

گفتنی است؛ در جلسه امروز این کمیسیون، همچنین موضوع انتخاب ناظران مجلس در شورای عالی مدیرت بحران بررسی شد که در نهایت با رأی اعضای این کمیسیون، حمید بنایی  و اقبال محمدیان  به عنوان ناظران مجلس در شورای مذکور انتخاب شدند.

به گزارش پارلیران؛ در این جلسه، موضوع انتخاب نمایندگان کمیسیون عمران برای عضویت در کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۹۹ مورد بحث و بررسی قرار گرفت و در نهایت با رأی اعضای کمیسیون، محمدرضا رضایی کوچی، شادمهر کاظم زاده و محمدرضا ملکشاهی راد به عنوان نمایندگان این کمیسیون در کمیسیون تلفیق انتخاب شدند.

نظرات کاربران

Parameter:450827!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین