صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
1398/06/16
0.0 (0)

پژمانفر؛

برخورد قاطعانه این روزهای دستگاه قضا با متخلفان جناحی نیست

عضو فراکسیون ولایی مجلس معتقد است که برخورد این روزهای دستگاه قضا با متخلفان جناحی نیست و اصلا اینگونه وصله ها به آیت الله رئیسی نمی چسبد.

نصرالله ‌پژمانفر‌ در‌ گفت‌‌و‌گو با خبرنگار‌ خبرگزاری خانه‌ملت، به برخورد این روزهای دستگاه ‌قضا با مفسدان اقتصادی و تاثیرگذاری آن بر‌جلب اعتماد ‌مردم به قوه‌ قضائیه اشاره و‌ اظهار‌ داشت: آن‌ چیزی که درحال‌ حاضر از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، این بوده که مردم احساس کنند که از سوی قوه‌ قضائیه با متخلفان برخورد می‌شود و قطعا مبارزه با متخلفان دانه درشت باید سرلوحه کار‌ دستگاه قضا باشد.

فساد میان دانه درشت ها شایع تر است

وی در ادامه افزود: فساد میان دانه درشت ها شایع تر است،‌‌ بنابراین برخورد با‌‌‌ آنها سبب می‌شود که متخلفان در‌ سطوح مختلف احساس نا‌امنی کنند، ‌بنابراین ‌معتقدم که آیت‌الله رئیسی مسیر‌ مبارزه با فساد را به خوبی انتخاب کرده اند و در‌ حقیقت با این شیوه برخورد اعتماد آحاد مختلف مردم به دستگاه قضا ‌ ‌احیا‌ شده است.

امیدها نسبت به دستگاه قضا زنده شده است

عضو‌فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس ضمن تشکر‌ از ‌دستگاه قضایی بابت برخورد با‌مفسدان کلان اقتصادی اشاره و‌ تصریح کرد:‌ قوه قضائیه با این برخوردهای اخیرش نسبت به متخلفان‌ اقتصادی امیدها‌ را به‌ هر چه بهتر‌ شدن دستگاه قضا زنده کرده است،‌ بنابراین امیدواریم این‌گونه برخوردها باعث شود کسانی که حتی حس تخلف در خود دارند، ‌بدانند که باید هزینه آن فساد را در همان سطح بپردازند.

نماینده مردم مشهد و‌ کلات در‌ پرسش به سوالی مبنی بر‌اینکه عده‌ا‌ی از‌ سیاسیون برخوردهای ‌دستگاه قضا را شائبه انگیز می‌دانند و آنها را به شکلی جناحی می دانند اشاره و‌ تصریح کرد:‌ همگان پی ‌برده‌اند که این‌گونه وصله‌ها به دستگاه‌ قضا نمی‌چسبد ‌ونوع نگاه آیت‌ا‌لله رئیسی برخورد جناحی و گزینشی با مفسدان نیست./

پایان پیام

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:428829!model&10 -LayoutId:10 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین