صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
1398/07/15
0.0 (0)

الماسی:

بازدید اعضای فراکسیون غذا و دارو از شرکت پخش شیرخشک کودکان مبتلا به PKU

نایب رییس فراکسیون غذا و دارو مجلس، از بازدید اعضای این فراکسیون از شرکت پخش شیرخشک کودکان مبتلا به PKU و کسب اطلاع آنها از نحوه فعالیت سامانه حامی در جهت حمایت از این بیماران خبر داد.

سکینه الماسی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح جزییات بازدید اعضای فراکسیون غذا و دارو مجلس شورای اسلامی از شرکت پخش شیرخشک کودکان مبتلا به PKU، گفت: اعضای فراکسیون غذا و داروی مجلس امروز دوشنبه (15  مهرماه) بازدیدی از روند فعالیت شرکت پخش شیرخشک مخصوص کودکان مبتلا به بیماری‌های متابولیکی(PKU) به عمل آوردند.

نماینده مردم کنگان، دیر و جم در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: راه‌اندازی سامانه حامی در جهت تسریع روند پخش این نوع شیرخشک اقدامی ارزشمند بوده که با همت سازمان غذا و دارو، بخش خصوصی و شرکت پست صورت گرفته است.

این نماینده مردم در مجلس دهم، تصریح کرد: در این سامانه 5 هزار نفر از کودکان مبتلا به بیماری‌های متابولیکی که ماهانه از این نوع شیرخشک مصرف می‌کنند، ثبت نام شده‌اند.

نایب رییس فراکسیون غذا و دارو مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: راه‌اندازی سامانه حامی باعث شده که مشکل خانواده‌های دارای فرزندان مبتلا به بیماری‌های متابولیکی برای تهیه شیرخشک مناسب برای آنها رفع شود، چرا که از طریق این سامانه در مراکز استان‌ها ظرف مدت 24 ساعت و در شهرستان‌ها در مدت 72 ساعت این نوع شیر خشک در اختیار متقاضیان دریافت آن قرار می‌گیرد./

پایان پیام

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:433181!model&10 -LayoutId:10 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون