صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
1398/07/20
0.0 (0)

| اینستاملت |

بازتاب حضور زنان به عنوان تماشاگر در بازی ایران-کامبوج / روایت نماینده از فشار برای مسکوت ماندن نطق میان دستور

اینستا ملت، بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه اجتماعی اینستاگرام است.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای ارتباط بی واسطه و مستمر با مردم، به انعکاس اقدامات، فعالیت ها، مواضع و دیدگاه های خود در شبکه های اجتماعی می پردازند. 

فریده اولاد قباد  عکس زیر را از نشست کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی با حضور اعضای خانواده مسعود سلیمانی دانشمند ایرانی دربند آمریکا به اشتراک گذاشته است.

اسدالله عباسی  از دیدار با رییس صدا و سیما خبر داده است.

سیده حمیده زر آبادی  مطلب زیر را درباره نطق میان دستور در مجلس در انتقاد به سیاست های وزارت ارتباطات به اشتراک گذاشته است.

برای نطقم در مجلس تحت فشار بودم/ انتصابات فامیلی در وزارت ارتباطات اگر اصلاح نشود، اطلاع رسانی می کنم
🔷🔶گفتگو با سایت الف
🔘شما در نطق خود خطاب از وزیر ارتباطات پرسیدید که مگر به مکالمات تلفنی دسترسی دارید که از چند روز پیش خبر نطق امروز (سه شنبه) را داشتید و تمام تلاش خود را کردید که این اتفاق رخ ندهد. آیا در رابطه با نطق در صحن مجلس کسی با شما تماس گرفت که نطق نکنید؟.
من برای نطق خودم تحت فشار بودم و این درخواست را از من داشتند.
🔘درخواست خود وزیر از شما بود؟
نه. به سفارش وزیر بود.
🔘شما از استخدام فامیلی در وزارت ارتباطات سخن گفتید. اگر وزارت ارتباطات منکر چنین استخدامهایی شد، آیا سندی در این زمینه دارید؟
-بله سند دارم.
🔘استخدام فامیلی در این وزارتخانه شامل چند نفراست؟
تعداد این نفرات مشخص است که چند نفرند. این موارد را منتقل و به آنها گفتم تا اصلاح کنند.اگر اصلاح نکنند اینها را مطرح می کنم تا برخورد شود.
🔘برخی رسانه ها اسنادی منتشر کردند که با پول وزارت ارتباطات، برخی رسانه ها علیه شما و برخی منتقدان مطالب تخریبی منتشر می کنند. ریشه اختلافات شما با وزارت ارتباطات کجاست؟
من چون در حوزه ارتباطات اطلاعات و تخصص لازم را دارم و تحصیلاتم مرتبط است و الان در جایگاه نظارتی هستم به نتایجی رسیدم که مسیر کار وزارت ارتباطات در خیلی از جاها اشکال دارد و باید اصلاح شود.
موضوعات فنی که در شبکه ارتباطی کشور اتفاق می افتد را گوشزد کردم اما متاسفانه مسائل تخصصی برای عموم جامعه خیلی قابل درک نیست که دقیقا چه اتفاقاتی در مسائل تخصصی می افتد.
خرید تجهیزات، قراردادها، شبکه ارتباطی، پروژه های فیبر نوری و سایر مواردی که است خیلی اشکال دارد و حق مردم و بیت المال در حال ضایع شدن است.
کسانی که در حوزه بی اخلاقی گوی سبقت را گرفتند و حاضرند هر کاری بکنند، در حوزه تخصصی و عملکردی خود از هر نوع بی اخلاقی و تضیع حقوق مردم هم کم نمی گذارند.
🔘خطاب به وزیر گفتید که به محض انتقاد اصولی از حضرتعالی، افرادی با نقاب های رنگارنگ در فضای سایبری گسیل شوند تا هر صدا و نقدی را با توهین و تهمت و افترا خفه کنند. چرا عده ای پول میگیرند تا علیه منتقدان از جمله شما مطلب منتشر کنند؟.
این یک کار غیر اخلاقی است. چون اگر موضوعی مطرح می شود یا سوالی پرسیده می شود، فکر می کنم بهترین و ساده ترین راه این است که پاسخ مناسب داده شود تا افکار عمومی قضاوت کنند که پاسخ صحیح است یا خیر
.

مصطفی کواکبیان  تصویری از توئیت خود را منتشر کرده است.

حمیدرضا حاجی بابایی  مطلب زیر را به اشتراک گذاشته است.

محمدرضا رضایی کوچی  عکس هایی از بازدید اعضای کمیسیون عمران مجلس از صنایع خودروسازی ایران‌خودرو منتشر کرده است.

احمد امیرآبادی فراهانی  مطلب زیر را منتشر کرده است

سیده فاطمه حسینی از اعلام وصول سوال از وزیر کشور  اعلام وصول سوال از وزیر کشور خبر داده است.

پروانه سلحشوری مطلب زیر را منتشر کرده است

 

 

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:433736!model&10 -LayoutId:10 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون