صفحه اصلی » اخبار مجلس » اطلاع رسانی(مجلس)
454068 1398/12/17
0.0 (0)

پست اینستاگرامی دکتر لاریجانی:

این روزها می‌گذرد، فَاسْتَقِمْ کَمَا أُمِرْتَ!

رئیس مجلس شورای اسلامی در تازه ترین پست اینستاگرامی خود از امید و همت بلند ملت ایران  به ویژه مردم شریف استان های قم، گیلان و تهران در مقابله با شیوع کرونا قدردانی کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجلس شورای اسلامی؛ دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در تازه ترین پست اینستاگرامی خود از امید و همت بلند ملت ایران به ویژه مردم شریف استان های قم، گیلان و تهران در مقابله با شیوع کرونا قدردانی کرد. در بخشی از این پست اینستاگرامی خطاب به شهر مقدس قم که تا کنون بیشترین رنج حاصل از شیوع این بیماری را متحمل شده آمده است، "فاستقم کما امرت! با تکیه بر مهربانی کریمه اهل بیت(س) از بستر کسالت برخیز! این روزها می گذرد و می دانم بر دامن کبریات ننشیند گرد..."

 

متن کامل پست اینستاگرامی دکتر لاریجانی به این شرح است:

 

"در هفته های گذشته،  ابتلای تعدادی از هموطنان عزیزمان  به ویژه  در استان های قم ، گیلان و تهران به کرونا و درگذشت شماری از مبتلایان ، حلاوت واپسین ایام سال را برای همگان به  تلخی مبدل کرد. ضمن  آرزوی بهبودی کامل  برای همه مبتلایان،‌ طلب آمرزش و رحمت برای قربانیان و صبر و آرامش برای بازماندگان ، امیدوارم که با همت شبانه روزی مسؤولان علی الخصوص اقدامات پیشگیرانه  ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا و  همکاری و همدلی مردم رئوف، هرچه زودتر،  شاهد  کوتاه شدن سایه شوم این بیماری از سر کشور باشیم تا دشواری و مرارت  ایام، جای خود را به احساس  پیروزی  و سربلندی دهد. همچنین خود را در  رنج  مردم شریف  قم در این روزهای سخت سهیم  می دانم  و با این شهر مقدس چنین همسخن می شوم که: فاستقم کما امرت! با تکیه بر مهربانی کریمه اهل بیت(س)، از بستر کسالت برخیز! این روزها می گذرد و می دانم که بر دامن کبریات ننشیند گرد".

نظرات کاربران

Parameter:454068!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین