صفحه اصلی » اخبار مجلس » اطلاع رسانی(مجلس)
454394 1399/01/11
0.0 (0)

محمد جعفری، مشاور رییس مجلس خبر داد:

امکان برگزاری جلسات مجلس با استفاده از تلکنفرانس تلویزیونی با کمک صدا و سیما

مشاور و رییس حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی گفت: امکان برگزاری جلسات علنی مجلس از طریق تلکنفرانس تلویزیونی و با کمک سازمان صدا و سیما در حال فراهم شدن است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجلس شورای اسلامی، محمد جعفری در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر گفت: با توجه به شرایطی که ستاد ملی مقابله با کرونا برای کشور در نظرگرفته و این که هنوز اعلام نکرده است شیوع این بیماری چه زمانی قابل کنترل خواهد بود، هیئت رئیسه مجلس راهکارهای مختلفی را دنبال کرده تا جلسات مجلس با رعایت الزامات پزشکی این ستاد برگزار شود.
جعفری افزود: هیئت رئیسه مجلس تصمیم دارد جلسه علنی آینده را با حضور نمایندگان در صحن برگزار کند؛ اما با توجه به الزامات پزشکی ستاد مقابله با کرونا و منع های صریحی که تا کنون از سوی این ستاد صورت گرفته، راه حل های جایگزین پیش بینی شده که یکی از آنها فناوری دیجیتالی دو سویه و دیگری، استفاده از تلکنفرانس تلویریزیونی با همکاری سازمان صدا و سیماست.
مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس افزود: زیرساخت برگزاری جلسات علنی مجلس با استفاده از تلکنفرانس تلویزیونی و ارتباط با نمایندگان در  تهران و سایر استان ها  با همکاری سازمان صدا و سیما در حال فراهم شدن است.

مشاور رئیس مجلس اضافه کرد: تلکنفرانس تلویزیونی، با تلفیقی از حضور و ارتباط غیر حضوری نمایندگان برای تشکیل جلسات علنی مجلس به زودی آماده بهره برداری خواهد شد. 

جعفری در پایان از همکاری سازمان صدا و سیما در تدارک این زیر ساخت قدردانی کرد.

نظرات کاربران

Parameter:454394!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون