صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
1398/05/18
0.0 (0)

قاضی پور:

اقتدار جمهوری اسلامی ایران موجب رونق تولید در کشور می شود

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: دولتمردان اگر اظهارنظری داشته باشند، بلافاصله در وضعیت اقتصادی کشور تأثیر مستقیم خواهد گذاشت، این در حالی است که وقتی دشمنان با اقتدار نیروهای مسلح از توطئه‌چینی عقب‌نشینی کند، بلافاصله بازارهای کشورمان اثر مثبت دیده و تولید رونق پیدا خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، نادر قاضی پور  درباره تأثیر افزایش اقتدار جمهوری اسلامی ایران در فرایندهای داخلی اقتصاد و بهبود روند بازار گفت: توطئه را باید در نطفه خفه کرد و روزی که اولین کشتی نظامی آمریکایی وارد خلیج فارس شد، بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) فرمودند که کشتی‌های آنها را بزنید.

وی افزود: در حوادث اخیر خلیج فارس که نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران بخشی از اقتدار خود را به رخ جهانیان کشاندند و پهپاد فوق پیشرفته آمریکا را ساقط کرده و نفتکش قانون‌گریز انگلیسی را توقیف کردند، پنتاگون به نیروهای خود دستور داده است که در صورت تیراندازی در این منطقه، خلیج فارس را به سمت دیگر مناطق ترک کنند. 

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مقام معظم رهبری در دوران هشت سال دفاع مقدس تمامی جنگ‌های آمریکا را مطالعه کرده و اشراف بسیار بالایی در این زمینه دارد، ضمن اینکه اگر ما به فرمایشات رهبر انقلاب توجه کنیم و فرامین ایشان را مو به مو اجرایی کنیم، هم اقتدار کشورمان بالا رفته، هم رونق تولید داشته و هم بیکاری از بین خواهد رفت. 

قاضی‌پور گفت: وقتی اقتدار کشورمان در دنیا بیشتر شود، نشاط و امید افزایش پیدا کرده و اشتغال بهبود پیدا می‌کند، ضمن اینکه رونق تولید داخل منجر به بهبود فرایندهای اقتصادی خواهد شد. 

وی گفت: باید مدیران ارشد کشورمان به ارتباط مستقیم اقتصاد با افزایش اقتدار باور داشته باشند و بدانند که وقتی اقتدار نیروهای مسلح افزایش پیدا کند، این اقتدار به بخش‌های مختلف جامعه تزریق شده و روند بهبود پیدا می‌کند. 

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: دولتمردان اگر اظهارنظری داشته باشند، بلافاصله در وضعیت اقتصادی کشور تأثیر مستقیم خواهد گذاشت، این در حالی است که وقتی دشمنان با اقتدار نیروهای مسلح از توطئه‌چینی عقب‌نشینی کند، بلافاصله بازارهای کشورمان اثر مثبت دیده و تولید رونق پیدا خواهد کرد، چرا که نشاط کارگر و کارمند بیشتر شده است. 

وی گفت:‌ کشورهای منطقه که همراه آمریکا بودند، در اثر اقتدار اخیر نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به سمت ما گرایش پیدا کردند، چرا که می‌دانند آمریکا و انگلیس هم برایشان کاری نکرده و عددی نیستند. 

به گزارش فارس قاضی‌پور خاطرنشان کرد: اقتدار جمهوری اسلامی ایران که بخشی از آن توسط نیروهای مسلح به نمایش گذاشته شده است، موجب رونق تولید در کشور و بهبود فرایندهای اقتصادی شده و خواهد شد. 

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:424917!model&10 -LayoutId:10 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین