صفحه اصلی » پروفایل کمیسیون » اخبار کمیسیون
1398/09/25
0.0 (0)

یارمحمدی نشست امروز کمیسیون عمران مجلس را تشریح کرد

افزایش ۴۰درصدی بودجه حمل و نقل در سال آینده

عضو هیأت رئیسه کمیسیون عمران مجلس گفت: نشست امروز این کمیسیون با حضور وزرای راه و نیرو با هدف بررسی اعتبارات این وزارتخانه ها در لایحه بودجه سال ۹۹ برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجلس شورای اسلامی، علیم یارمحمدی عضو هیأت رئیسه کمیسیون عمران مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست امروز این کمیسیون، گفت: نشست امروز این کمیسیون با حضور اسلامی وزیر راه و شهرسازی با هدف بررسی اعتبارات عمرانی کشور در لایحه بودجه سال 99 برگزار شد و در این نشست وزیر راه گزارشی را درباره وضعیت اعتبارات عمرانی به ویژه حوزه حمل و نقل ارائه کرد.

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بر اساس گزارش ارائه شده، اعتبارات حمل و نقل کشور در لایحه بودجه سال 99 بیش از 40 درصد افزایش پیدا کرده است که این مسئله قطعا موجب بهبود وضعیت حمل و نقل می شود.

وی گفت: همچنین اردکانیان وزیر نیرو با حضور در نشست امروز کمیسیون عمران مجلس، گزارشی را درباره وضعیت اعتبارات این وزارتخانه به ویژه بخش آب و فاضلاب و پروژه های مرتبط در لایحه بودجه سال 99 از جمله موضوع پروژه انتقال آب روستایی ارائه کرد.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون عمران مجلس گفت: در جلسه امروز این کمیسیون، همچنین موضوع انتخاب ناظران مجلس در شورای عالی مدیرت بحران بررسی شد که در نهایت با رأی اعضای این کمیسیون، حمید بنایی  و اقبال محمدیان  به عنوان ناظران مجلس در شورای مذکور انتخاب شدند.

همچنین در این جلسه، موضوع انتخاب نمایندگان کمیسیون عمران برای عضویت در کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۹۹ مورد بحث و بررسی قرار گرفت و در نهایت با رأی اعضای کمیسیون، محمدرضا رضایی کوچی، شادمهر کاظم زاده و محمدرضا ملکشاهی راد به عنوان نمایندگان این کمیسیون در کمیسیون تلفیق انتخاب شدند.

نظرات کاربران

Parameter:450712!model&10 -LayoutId:10 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین