صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
1398/03/09
0.0 (0)

کوسه غراوی با تاکید بر حضور مردم در راهپیمایی روز قدس مطرح کرد؛

اعتراض خود را نسبت به سیاست‌های غاصبانه آمریکا به گوش جهانیان می‌رسانیم

عضو هیأت رئیسه فراکسیون دیپلماسی و منافع ملی در مجلس گفت: ملت ایران یک بار دیگر با حضور خود در صفوف فشرده راهپیمایی حماسی روز قدس در راستای احقاق حقوق فلسطینیان گام بر می دارند.

شهرام کوسه غراوی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ضمن تأکید بر ضرورت حضور ملت همیشه در صحنه ایران در راهپیمایی روز قدس گفت: جمهوری اسلامی همواره یار ملت مظلوم فلسطین بوده و در اعلام این موضوع و اقدام در راستای احقاق حقوق مسلمانان همواره در صدر کشورهای قرار داشته است.

نماینده مردم مینودشت در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه ملت ایران یکبار دیگر با حضور در صفوف فشرده راهپیمایی روز قدس اقدام رئیس جمهور بی خرد آمریکا در انتقال سفارت خود به قدس را محکوم می کنند، اظهار داشت: آنها سعی داشتند بعد از این اقدام، شاهد انتقال سایر سفارتخانه ها نیز باشند اما موفق نشدند.

وی در ادامه با بیان اینکه سایر ملت های آزاده دنیا نیز باید مانند ایرانیان اقدام به بیان اعتراض خود نسبت به اقدام آمریکا و ایادی آنها در منطقه علیه فلسطینیان کنند، افزود: افکار عمومی دنیا باید از هدف آمریکایی ها در اقداماتی که در حوزه فلسطین دارند آگاه شوند.

کوسه غراوی ادامه داد: مقام معظم رهبری فرمودند که رژیم صهیونیستی طی 20 سال آتی به طور کل نابود خواهد شد و این اتفاق خواهد افتاد و وعده الهی مبنی بر پیروزی حق علیه باطل محقق خواهد شد.

عضو هیات رییسه فراکسیون دیپلماسی و منافع ملی مجلس در پایان خاطرنشان کرد: ملت آزاده ایران و دنیا فردا اعتراض شدید خود نسبت به سیاست های غاصبانه اسرائیل و آمریکا را با مشت های گره کرده به سازمان های جهانی نشان خواهند داد./

پایان پیام

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:413315!model&10 -LayoutId:10 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون