صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
1398/06/13
0.0 (0)

حضرت پور با اشاره به لزوم اجرائی کردن گام سوم برجام:

اروپا هرگز انتظارات برجامی ایران را برآورده نمی‌کند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: باید گام سوم کاهش تعهدات برجامی را اجرائی کنیم زیرا تاکنون اروپایی‌ها به تعهدات خود عمل نمی‌کنند.

روح الله حضرت پور طلاتپه عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به لزوم اجرای گام سوم برجام از سوی ایران، اظهار داشت: باید گام سوم کاهش تعهدات برجامی را اجرائی کنیم زیرا تاکنون اروپایی‌ها به تعهدات خود عمل نکرده‌اند و از این پس نیز همین مسیر را ادامه می‌دهند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: مطابق فرمایشات مقام معظم رهبری و سیاست‌هایی که تعیین شده باید عمل کنیم و به وعده اروپایی‌ها اطمینان نداشته باشیم.

وی با تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی ایران در مذاکرات خود باید رویکرد برخورد جدی خود با بدعهدی‌ها را بیان کند، افزود: اروپایی‌ها باید بدانند که ایران دارای اقتدار است و امیدی به آن ها ندارد.

حضرت‌پور طلاتپه با اشاره به آثار مخرب امید واهی که از مذاکرات به جامعه منتقل می‌شود، ادامه داد: متاسفانه بخش‌هایی از جامعه شرطی شده اند و همه اقدامات خود را به مذاکرات منوط کرده‌اند در حالیکه نباید به اینگونه باشد. 

نباید منتظر اقدام اروپایی‌ها باشیم زیرا هرگز انتظارات ایران را برآورده نمی‌کنند

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: تولیدکنندگان به دنبال ثبات در بازار هستند و همه مردم مشتاق هستند تا تعادلی در بازار ایجاد شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: نباید منتظر اقدام اروپایی‌ها باشیم زیرا هرگز انتظارات ایران را برآورده نمی‌کنند./

پایان پیام

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:428643!model&10 -LayoutId:10 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین