صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
1398/06/13
0.0 (0)

سالک:

اروپا به دنبال توقف اجرای گام سوم کاهش تعهدات برجامی ایران است

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: اروپا تلاش می‌کند با زمان سوزی و فرصت طلبی اجرای گام سوم کاهش تعهدات برجامی ایران را متوقف کند.

احمد سالک در گفت‌و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به مهلت باقی مانده برای اجرای گام سوم کاهش تعهدات برجامی ایران، اظهار داشت: مهلتی که به اروپا داده شد تا تعهدات خود را اجرائی کند رو به پایان است و در این صورت جمهوری اسلامی ایران گام سوم کاهش تعهدات برجام را اجرائی می‌کند.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: بی‌تردید پس از آنکه تعهدات برجامی ایران در گام‌های اول و دوم کاهش یافت، گام سوم نیز باید در همین راستا برداشته شود زیرا این موضوع از جمله سیاست‌های نظام است.

وی افزود: اروپا تلاش می‌کند با زمان سوزی و فرصت طلبی این اقدام ایران را به تاخیر بی‌اندازد تا تسلط خود بر ایران را ایجاد کند اما به جایی نمی‌رسند.

سالک با بیان اینکه امروز شاهد اختلاف شدید بین عناصر اروپایی در موضوع برجام هستیم، ادامه داد: خانم موگرینی در موضع گیری عجیب اخیر خود نشان داد که ضعف عمیقی بر اتحادیه اروپا حکم است.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت اکنون در شرایط اقتدار قرار داریم و اروپا به همراه آمریکا در موضع التماس هستند و نباید به گونه‌ای اقدام کنیم که جایگاه ایران و غربی‌ها تغییر پیدا کند.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: اگر گرفتار خود تحریمی و سوء مدیریت مسئولان نشویم تحریم ها اثری نخواهد داشت، با مدیریت در موضوع ارز ثبات و تعادلی در اقتصاد و صنعت ایجاد شده است که می‌توان دریافت مشکلات فعلی قابل حل است و ضعف‌های مدیریتی را باید پوشش دهیم./

پایان پیام

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:428562!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین