صفحه اصلی » اخبار مجلس » اخبار کمیسیون ها
454812 1399/01/26
0.0 (0)

ساری در تشریح جزئیات دستورکار امروز کمیسیون اجتماعی مطرح کرد

ارائه گزارش توسط وزیر تعاون پیرامون مکانیسم‌های حمایتی این وزارتخانه بعد از شیوع کرونا

عضو هیأت رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس، از ارائه گزارش توسط وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این کمیسیون پیرامون مکانیسم‌های حمایتی این وزارتخانه جهت ممانعت از تعطیلی کارگاه‌ها بعد از شیوع کرونا خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجلس شورای اسلامی، علی ساری در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت، در تشریح جزئیات دستورکار نشست امروز (سه‌شنبه 26فروردین ماه) کمیسیون متبوعش، گفت: در این نشست مسئولان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به ارائه گزارش پیرامون وضعیت کار، کارگران، بیمه بیکاری و مکانیسم‌های حمایتی که برای ممانعت از تعطیلی کامل کارگاه‌های کوچک و بزرگ تحت تاثیر حوادث ناشی از شیوع ویروس کرونا در کشور بکار گرفته‌ شده اند، پرداختند.

نماینده مردم اهواز و باوی در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: قرار بر این شد که این کمیسیون گزارشی از مباحث مطرح شده در این نشست تهیه کرده و به هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی ارسال کند.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به مهمانان حاضر در این نشست، تأکید کرد: در این نشست وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، رئیس تأمین اجتماعی و رؤسای سایر سازمان‌های زیرمجموعه این وزارتخانه حضور داشتند.

نظرات کاربران

Parameter:454812!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین