صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
1398/05/19
0.0 (0)

سلیمانی:

احداث شبکه انتقال آب از سدهای جامیشان، قشلاق و کبوترلانه باید هرچه سریعتر انجام شود

نماینده مردم کنگاور، صحنه و هرسین در مجلس گفت: احداث شبکه انتقال آب از سدهای جامیشان، قشلاق و کبوترلانه هنوز انجانم نداده‌اند و باید با توجه بیشتری اقدامات لازم را انجام دهند.

حسن سلیمانی در گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت، درباره تخصیص اعتبار برای احداث شبکه‌های انتقال آب از سدهای در دست احداث، اظهار داشت: اگرچه سیستم آبیاری نوین برای 2500 هکتار اراضی کشاورزی انجام شده اما هنوز مقداری از اقدامات برای ایجاد امکانات آبیاری نوین دشت دینور باقی مانده و جهادکشاورزی باید اقدامات باقی مانده را انجام دهد.

نماینده مردم کنگاور، صحنه و هرسین در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: احداث شبکه انتقال آب از سدهای جامیشان، قشلاق و کبوترلانه هنوز انجانم نداده‌اند و باید با توجه بیشتری اقدامات لازم را انجام دهند.

وی افزود: توقع دارم در شهرستان‌های صحنه، کنگاور و هرسین خطوط انتقال برای تامین آب شرب مورد نیاز، تامین آب روستایی و آب شرب شهری و جلوگیری از ایجاد تنش آب شرب شهری اقدامات لازم را با سرعت انجام دهند.

سلیمانی با بیان اینکه مقداری از اعتبارات لازم تخصیص داده شده تا انتقال آب به مرحله عملیاتی برسد، گفت: در رابطه با فاضلاب کنگاور که افتتاح شده نیز لازم است بهره برداری آن تسریع شود، قرار شده تا هفته دولت انجام شود./

پایان پیام

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:425057!model&10 -LayoutId:10 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین