صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
1398/05/21
0.0 (0)

سالک کاشانی:

آمریکا در برابر اقتدار جمهوری اسلامی ایران به زانو درآمده است

نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: آمریکا  در برابر اقتدار جمهوری اسلامی ایران به التماس افتاده است و همه اینها از آثار مقاومت ایران است.

احمد سالک کاشانی در گفت و گو با خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه دل بریدن ملت و مسئولان از بیگانگان باعث جوشیدن کشور از درون شده است، گفت: مقام معظم رهبری با یک دوگانه رو به رو شدند یعنی ملت ایران یک گانه مسئله و تهدید ترامپ به جنگ بود و نکته دوم مذاکره است یعنی بین دوگانه جنگ و مذاکره قرار داشتند.

قربانی جنگ آمریکا  با ایران، اسرائیل است چراکه در صورت جنگ مقاومت عملیات خود را برای محو  اسرائیل انجام خواهد داد

مقام معظم رهبری بر مقاومت تاکید دارند

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی افزود: مقام معظم رهبری حفظکم الله هر دو را نفی کردند و فرمودند باید مقاومت کرد بنابراین روند مقاومت، صبر راهبردی و اقدامات راهبردی مقاومت مطرح شد و این بدین معنا است که علی‌رغم تحریم‌های ظالمانه و یک جانبه آمریکا، کشور ایران بر اساس مجموع ظرفیت‌های درون تشکیلاتی اعم از نیروی انسانی، معادن و تجربه 40 ساله و مسائل دیگر به سمت خودکفایی برود.

دل بریدن از بیگانه باعث دور زدن تحریم‌ها می‌شود

وی ادامه داد: چنانچه به این منابع تکیه کنیم و مقاومت را در پیش گیریم یعنی از بیگانه بُریدیم و زمانی که از بیگانه ببریم باید به نیروهای خودی، برنامه‌ها و تشکیلات درونی تکیه کنیم. شاهد آثاراین مقاومت هستیم یعنی می‌توانیم تحریم‌ها را دور بزنیم، در مسیر رشد اقتصادی گام برداریم و تسلیم بیگانه نشویم و علی‌رغم مسائلی که آنها دارند، حتی پای میز مذاکره نیز نرویم.

بیش از 60 موسسه آمریکایی به دنبال آمدن ایران پای میز مذاکره است

نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه شاهد تظاهرات وسیع بیش از 60 موسسه بزرگ آمریکایی بر مبنای اینکه باید ایران تسلیم شده و پای میز مذاکره بیاید هستیم، تصریح کرد: این موسسه‌ها با بودجه ترامپ تلاش می‌کنند تا جمهوری اسلامی را در ابعاد مختلف پای میز مذاکره بیاورند که یک بخشی از آن جنگ نرم و بخش دیگر جنگ اقتصادی است و چنانچه از این راه‌ها جواب نگیرند، تهدید جنگ نظامی را مطرح می‌کنند و اگر نشد طرح مذاکره را مطرح می‌کنند اما تمام این مسائل کنار رفته و بحث مقاومت مطرح شده است.

زدن پهپاد آمریکایی از آثار مقاومت است

سالک کاشانی عنوان کرد: آثار مقاومت را می‌بینیم یعنی این مقاومت باعث شده که پهپاد آمریکایی را بزنیم و کشتی انگلیس خبیث تسخیر شود. انصارلله 45 عملیات بر روی عربستان و امارات انجام می‌دهد درحالی‌که امارات و عربستان به ما التماس می‌کنند. رژیم صهیونیستی به مقاومت حرفی زد و مقاومت با آن برخورد کرد.

وی اظهار داشت: نتانیاهو به ترامپ گفته به هیچ وجه با ایران جنگ نظامی نکنید به دلیل اینکه در صورت جنگ، قربانی آن خود اسرائیل است چراکه مقاومت عملیات خود را برای محو اسرائیل انجام خواهد داد بنابراین مسئله این است که آثار بریدن از بیگانه و تکیه بر امکانات و ظرفیت‌های داخلی و مقاومت در برابر استکبار به اینجا رسیده که ایران اقتدار جهانی پیدا کرده و آمریکا و رژیم صهیونیستی التماس می‌کنند.

آمریکا  در برابر اقتدار جمهوری اسلامی ایران به التماس افتاده است

این نماینده مردم در مجلس دهم خاطرنشان کرد: مشاور رئیس جمهور فرانسه دو بار به ایران آمده و خودش نیز قرار است که بیاید از طرف دیگر عمانی‌ها واسطه شدند که درباره مسائل منطقه حرف بزنند و تمام اینها نشان می‌دهد که آمریکا در برابر اقتدار جمهوری اسلامی ایران به زانو درآمده و این ثمره بحث است./

پایان پیام

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:425278!model&10 -LayoutId:10 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین