صفحه اصلی » پروفایل کمیسیون » اخبار کمیسیون
1398/09/25
0.0 (0)

ابراهیمی نشست کمیسیون کشاورزی تشریح کرد:

آمادگی بسیج جهت اشتغالزایی دربخش کشاورزی

سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس، گفت: بسیج سازندگی از لحاظ نیروی انسانی و اعتباراتی که در اختیار دارد از آمادگی لازم جهت اشتغالزایی و توسعه نوآوری در بخش کشاورزی برخوردار است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجلس شورای اسلامی، علی ابراهیمی سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح جلسه امروز (دوشنبه 25 آذرماه) کمیسیون کشاورزی، گفت: دستور کار امروز نشست کمیسیون در خصوص چگونگی مشارکت بسیج سازندگی با وزارت جهاد کشاورزی در زمینه فعالیت‌های حوزه کشاورزی و اشتغال زایی و توسعه نوآوری در این بخش بود.

نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مهمترین پروژه‌ای که در نشست امروز مورد بحث و بررسی قرار گرفت توسعه کشت و فرآوری گیاهان دارویی بود، ادامه داد: در زمینه زنجیره ارزش تولید و فرآوری محصولات کشاورزی و گیاهان دارویی مباحثی مطرح شد.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه بسیج سازندگی از حیث نیروی انسانی و اعتباراتی که در اختیار دارد از آمادگی لازم جهت اشتغالزایی و توسعه نوآوری در بخش کشاورزی برخوردار است، عنوان کرد: مقرر شد از طریق دولت و یا توسط نمایندگان در قالب طرح مشارکت بسیج سازندگی در تهیه و اجرای  برنامه ها و طرح های توسعه کشاورزی و روستایی کشور پیگیری شود.

لازم به ذکر است در این نشست آقایان پاپی‌زاده، اکبری و تربتی‌نژاد به عنوان نمایندگان کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست در کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 99 مشخص شدند.

نظرات کاربران

Parameter:450716!model&10 -LayoutId:10 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین