مجلس شورای اسلامی
| |
مجلس شورای اسلامی
صفحه اصلی » اخبار » اخبار مجلس
0/0 (0)
[1396/03/02]

تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور  

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.

اکبر رنجبرزاده در جلسه علنی امروز (سه شنبه، 2 خردادماه) تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را به شرح زیر قرائت کرد:

ادیانی نماینده قائمشهر به وزیر اقتصاد درخصوص لزوم تسریع در اجرای دقیق مفاد مندرج در تبصره جزء یک بند ب ماده 6 قانون برنامه ششم توسعه کشور تذکر داد.

اعزازی نماینده بناب به وزیر نیرو درخصوص توضیح علت عدم اجرای پروژه تکمیل واحد 3 و 4 نیروگاه سهند بناب و به وزیر راه در خصوص توضیح علت راکد ماندن پروژه پل میدان بناب تذکر داد.

حسن پوربیگلری نماینده سیرجان به وزیرکشور درخصوص دستور اعزام هیأتی فوری جهت رسیدگی به شکایات مردم و کاندیداهای شوراهای اسلامی شهرستان سیرجان با توجه به تخلفات گسترده تذکر داد.

فلاحت پیشه نماینده اسلام آباد غرب و رنجبرزاده نماینده اسدآباد به وزیر خارجه در خصوص تدوین و اجرای راهبرد مقابله با جریان تازه ایران هراسی از سوی دشمنان جمهوری اسلامی تذکر دادند.

قاضی پور نماینده ارومیه و ابطحی نماینده خمینی شهر به وزرای کشور، خارجه، نفت، ارتباطات، بهداشت و کشاورزی در خصوص تخلف از ماده 73 قانون انتخابات ریاست جمهوری مصوبه سال 64 که مطابق آن مقامات اجرایی و نظارت انتخابات حق تبلیغ له و علیه هیچ یک از داوطلبان انتخابات را ندارند، تذکر دادند.

قاضی پور نماینده ارومیه به رئیس جمهور در خصوص تسریع در ارائه اصلاحیه قانون بودجه 96 کل کشور به منظور افزایش توان دفاعی کشور تذکر داد که به امضای محجوب نماینده تهران نیز رسیده است.

مرادی نماینده بندرعباس به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص عدم وجود سیلوی گندم و نگهداری آن در فضای باز که مشکلاتی در زمینه آلودگی گندم و در نتیجه سلامتی مردم را به مخاطره انداخته است و به وزیرفرهنگ در خصوص کتابخانه مرکزی بندرعباس که سال هااست به عنوان پروژه ای نیمه تمام و بلااستفاده رها شده، تذکر داد.

یوسف نژاد نماینده ساری به رئیس جمهور در خصوص تأمین اعتبار برای زیرگذر سنگسر استان، پل ذغال چال و بیمارستان 320 تختخوابی ساری و در خصوص توجه به نیروی شرکتی و قراردادی شرکت های دولتی و به وزیراقتصاد در خصوص بررسی علت بی توجهی بانک مرکزی به سپرده گذاران مؤسسه کاسپین تذکر داد.

سلیمانی نماینده کنگاور به وزیر راه درخصوص تسریع در تأمین اعتبار برای اتمام طرح های اجرایی هادی روستاهای حوزه انتخابیه خود و درخصوص انجام آسفالت مسیرهای روستایی شهرستان هرسین و در خصوص تسریع در شروع عملیات دوبانده کردن مسیر کنگاور-نهاوند و کنگاور- تویسرکان و به وزیر نیرو درخصوص تسریع در تأمین اعتبار مورد نیاز شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کرمانشاه برای تکمیل و اتمام پروژه های نیمه کاره و تأمین آب شرب روستاها و درخصوص تسریع در تأمین اعتبار اتمام سدهای آناهیتا در کنگاور ،قشلاق در صحنه تذکر داد.

کواکبیان نماینده تهران به وزیر دادگستری و اطلاعات درخصوص توضیح علت علت بازداشت عضو منتخب علی البدل شورای شهر همدان همچنین به همراه مرادی نماینده مریوان به وزیر کشور در خصوص توضیح علت عدم درج نام اقبال محمدی کاندیدای اهل سنت علیرغم تمام تأییدات قبلی هیأت اجرایی و نظارت تذکر داد.

زاهدی نماینده کرمان به وزیر کشور در خصوص ضرورت اعزام گروهی به کرمان جهت بررسی تعداد صندوق های آرای شورای اسلامی شهر کرمان که مسأله ساز شده و باعث فضای نامطلوب شده است تذکر داد.

قاضی پور و محجوب نماینده ارومیه و تهران به وزیر ارتباطات در خصوص توضیح علت علت ناکارآمدی سیستم ارتباطات همراه اول تذکر دادند.

یادداشت ها
Parameter:230567!model&10 -LayoutId:10 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار