صفحه اصلی » جشنواره مدرس » جشنواره مدرس

462317 1399/06/19
0.7 (2)

معرفی جشنواره

نگاهی بر جشنواره شهید مدرس

دستیابی به چشم انداز: "مجلس تراز انقلاب اسلامی" هدف متعالی مجلس یازدهم است

 

ماموریت

بر اساس بیانیه گام دوم انقلاب، دومین مرحله ی خودسازی، جامعه پردازی و تمدن سازی در چهل سال دوم آغاز شده و فصل جدیدی از زندگی جمهوری اسلامی در حال رقم خوردن است. برای ایجاد تمدن نوین اسلامی که آرمان بزرگ انقلاب اسلامی است؛ می بایست نظام اسلامی به دولت اسلامی(حاکمیت اسلامی) مبدل گردد. یعنی علاوه بر ساختارها، همه مدیران و کارکنان آن در تراز انقلاب اسلامی باشند. که ما همچنان در حال گذار هستیم و باید برای تحقق این مرحله با روحیه جهادی وبرنامه ریزی و نگرش صادقانه و تلاش شبانه روزی داشته باشیم. به یقین یکی از ارکان حاکمیت اسلامی، مجلس شورای اسلامی است که باید در رأس امور باشد و با شئون تقنینی و نظارتی خود، اهداف بیانیه گام دوم انقلاب را محقق نماید.

 

 

چشم انداز

دستیابی به چشم انداز: "مجلس تراز انقلاب اسلامی" هدف متعالی مجلس یازدهم است . مأموریت بسترسازی " تحقق مجلس تراز انقلاب اسلامی" در برنامه اقدام قراردارد و این تراز بودن در شئون گفتمان مجلس انقلابی، نمایندگان محترم و کارکنان سازمان اداری و پشتیبانی مجلس تراز انقلاب و نظامات مدنظر خواهد بود. جشنواره شهید مدرس به عنوان یکی از سازوکارهای رویداد محور، انسجام بخش گفتمان ساز شاخص های مجلس تراز انقلاب اسلامی در شئون نماینده تراز، اقدامات و طرح های نظارتی و تقنینی کمیسیون ها و صحن مجلس و بخش ستادی و پشتیبانی در نظر دارد اهداف کلان ذیل را دنبال نماید.

 

 

اهداف

1- دستیابی به مجلس کارآمد و در رأس امور( مجلس قوی و انقلابی)

2- ترویج گفتمان مجلس تراز انقلاب اسلامی

3- افزایش سرمایه اجتماعی و اعتماد عمومی به مجلس شورای اسلامی

4- ارتقاء سطح عملکرد مجلس از طریق محور قراردادن شاخصه های مجلس و نمایندگان تراز انقلاب اسلامی در این راستا 10 آذرماه مصادف با سالروز شهادت بزرگ مرد بصیرت و ایثارگر شهید آیت اله سید حسن مدرس، بخشی از برترین دستاوردهای مجلس یازدهم با توجه به رویکرد های چهارگانه هوشمندسازی- مردمی سازی- کارآمدسازی و شفاف سازی را به آگاهی ملت شریف و بزرگ ایران اسلامی خواهد رساند.

 

نظرات کاربران

Parameter:4180&15186&462317!model&10666 -LayoutId:10666 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

جشنواره شهید مدرس1

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مطلب مورد نظر يافت نشد
مطلب مورد نظر يافت نشد