wait لطفا صبر کنید
مجلس شورای اسلامی
مجلس شورای اسلامی
| |
مجلس شورای اسلامی
صفحه اصلی » اخبار » اخبار مجلس
2/0 (1)
[1396/05/17]

تذکرات کتبی نمایندگان مجلس به مسئولان اجرایی کشور  

عضو هیات رئیسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.

اکبر رنجبرزاده در نشست علنی امروز (سه شنبه، 17 مردادماه) مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را به شرح زیر قرائت کرد:

تذکر حمدالله کریمی نماینده مردم بیجار به وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص عدم توجه به ظرفیت ها و قابلیت های شهرستان بیجار در جانمایی و مکان یابی پروژه های زنجیره ای فولاد کردستان.

تذکر قرجه طیار نماینده مردم گنبدکاووس به اتفاق 32 نفر از نمایندگان به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص تسریع در پرداخت گندم تحویلی کشاورزان به دولت.

تذکر سید مهدی مقدسی نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان به وزیر کشور در خصوص برخورد توهین آمیز نیروی انتظامی در هنگام نصب دکل ایرانسل با مردم سنیجان اراک.

تذکر سید قاسم جاسمی نماینده مردم کرمانشاه به وزیر کشور در خصوص عدم کارایی مدیر ارشد استان در بخش‌های مدیریتی، اقتصادی، اجتماعی و معیشتی مردم، همچنین به رئیس جمهور، سوء مدیریت و عدم نظارت جمعیت هلال احمربر زیر مجموعه‌های خود در استان‌ها و کاهش خدمات مناسب به مردم.

تذکر نادر قاضی‌پور و علیرضا محجوب نمایندگان ارومیه و تهران به وزیر اطلاعات، دفاع، کشور و امور خارجه در خصوص برخورد مناسب برای جلو‌گیری راهپیمایی افغانستانی‌ها در کابل علیه حضرت امام (ره)، مقام معظم رهبری و رئیس جمهور.

تذکر حسینعلی حاجی‌دلیگانی به رئیس جمهور در خصوص ضرورت افزایش حقوق مستمری بگیران و بازنشستگانی که با سابقه کمتر از 20 سال باز نشست شده‌اند.

 تذکر حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر در مجلس به وزیر جهاد کشاوری در خصوص ضرورت رسیدگی به گاو داران، دامداران و کشاورزان شهرستان‌های شاهین‌شهر و میمه و همچنین به رئیس جمهور در خصوص ضرورت تصریح در پرداخت به خرید تضمینی گندم به کشاورزان.

تذکر محمدرضا امیرحسنخانی نماینده مردم فردوس به وزیر بهداشت و درمان در خصوص تاکید بر عدم انحلال دانشگاه پزشکی سرایان و دستور دانشجو در سال جاری.

تذکر حشمت‌الله فلاحت‌پیشه نماینده مردم اسلام آباد غرب به وزیر اقتصاد و دارایی در خصوص تعیین و تکلیف موضوع تامین مالی پتروشیمی اسلام آباد غرب با طرف‌های خارجی.

تذکر سید جواد ابطحی نماینده مردم خمینی شهر به رئیس جمهور در خصوص ورود فوری به مسئله تعاونی بازیافت پلیکان به عنوان تنها واحد امحا کننده لامپ‌های جیوه‌ای در خاورمیانه.

تذکر پروانه مافی نماینده تهران به وزیر تعاون، کار ور فاه اجتماعی در خصوص لزوم تسریع در بازگشایی انجمن صنفی روزنامه نگاران ایران و ثبت انجمن روزنامه‌نگاران ایران.

تذکر ولی‌الله نانوا کناری نماینده مردم بابل‌سر به وزیر نیرو در خصوص اینکه چرا انتقال آب شرب از سد البرز پس از 8 سال به اتمام نرسیده است که امروز شهرستان بابلسر و فریدون کنار با ده‌ها هزار میهمان و گردش‌گر تابستان در مزیقه آب شرب به سر می‌برد.

تذکر حسن کامران نماینده مردم اصفهان در مجلس به وزیر اقتصاد و امور دارایی در خصوص عدم رعایت قوانین ایثار‌گران در بانک‌ها.

تذکر شهاب نادری نماینده مردم اورامانات به وزیر کشور در خصوص برخورد قهری نیروی انتظامی با کولبران و کشتن آنها در داخل شهر به جرم قاچاق قابل توجیه نیست، فرمانده نیروی انتظامی توضیح دهد.

تذکر حبیب الله دهمرده نماینده مردم زابل و زهک و هیرمند در مجلس به رئیس جمهور در خصوص در رابطه با دریاچه هامون چه طرح و برنامه‌کوتاه‌مدت، میان مدت و بلند مدت دارید؟

یادداشت ها
Parameter:267463!model&10 -LayoutId:10 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار