صفحه اصلی » قانون گذاری » دستور جلسات کمیسیون ها
433541 1398/07/16
0.0 (0)

در جلسه کمیسیون انرژی صورت گرفت:

بررسی مجموعه درآمدهای حوزه نفتی در سال 98

کمیسیون انرژی مجلس، مجموعه درآمدهای حوزه نفتی، تعداد قراردادهای نفتی منعقد شده، فروش فرآورده‌های  نفتی در بورس، تامین خوراک پالایشگاه‌ها، وضعیت میعانات گازی، صادرات از مرزهای زمینی و گازرسانی به روستاها را با حضور زنگنه بررسی کرد.

به گزارش    پایگاه اطلاع رسانی مجلس شورای اسلامی ، جلسه امروز (سه‌شنبه 16 مهرماه) کمیسیون انرژی مجلس با حضور وزیر نفت در  این کمیسیون به منظور ارائه گزارش درخصوص اجرای تبصره یک قانون بودجه کل کشور برگزار شد.

لازم به ذکر است؛ مجموعه درآمدهای حوزه نفتی، تعداد قراردادهای نفتی منعقد شده، فروش فرآورده‌های  نفتی در بورس، تامین خوراک پالایشگاه‌ها، وضعیت میعانات گازی، صادرات از مرزهای زمینی، گازرسانی به روستاها وغیره ازجمله موضوعات مطرح شده توسط وزارت نفت در جلسه امروز به شمار می‌آیند.

به گزارش پارلیران؛ به گفته وزیر نفت 4ونیم میلیون نفر برای دریافت کارت سوخت ثبت نام کرده‌اند و در ادامه به‌همین میزان کارت صادر شده است اما تنها 8 درصد مردم از کارت سوخت شخصی استفاده می‌کنند به همین دلیل سوخت‌گیری به 20 لیتر در هر مرحله در جایگاه محدود شده تا مردم از کارت های خود استفاده کنند.

نظرات کاربران

Parameter:433541!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین